Try our new marketing system SOFTMAILER!

INFO
[[showpanels?news=96&product=97&form=98&news_h=93&product_h=94&form_h=95]]

Sledovanie odoslaných mailov

Posielate stovky mailov svojim zákazníkom vždy keď máte nejakú akciu alebo novinku? Zaujíma vás, kto si prečítal vašu ponuku, kto klikol na nejakú linku v maili a kto doporučil váš výrobok kolegom alebo priateľom? Tieto informácie majú pre marketingových pracovníkov cenu zlata. Náš systém umožňuje sledovať všetky tieto informácie a sledovať efektívnosť kampaní. Spracujeme pre vás prehľadné štatistiky, aby ste mohli cielene smerovať kampane podľa záujmov a preferencií jednotlivých klientov.

Čítať viac

E-mail marketing

E-mail marketing je najsilnejší internetový marketingový nástroj. Nemusíte čakať, kým začne Google zobrazovať vašu stránku na popredných miestach alebo platiť za prvé miesto. Nemusíte čakať, kým si na stránku kliknú záujemcovia, kým nájdu správne podstránky. Informácie, ktoré im chcete oznámiť spracujete do prehľadných a štruktúrovaných mailov. Neviete, či radšej klikajú na atraktívnu slečnu, alebo seriózneho obchodníka? DEMSO umužňuje sledovať správanie a zmýšľanie vašich klientov a podľa toho upravovať kampane.

Čítať viac

Direct Marketing

Vaši obchodníci často stoja pred otázkou, komu majú  poslať ponuku alebo zatelefonovať? Databáza tisícok klientov neobsahuje žiadne informácie o tom, kto má o výrobky seriózny záujem. DEMSO umožňuje maximálne zefektívnenie práce obchodníkov. Môžu si pozrieť, kto si číta informačné maily, ktoré výrobky ho najviac zaujímajú, ktoré stránky si prezerá. To umožňuje obchodníkom veľmi cielene a efektívne realizovať aktivity Direct Marketing a sústreďovať sa len na tých klientov, ktorých vaša ponuka zaujala.

Čítať viac

Dotazníky

Často sa stáva, že sa potrebujete vašich klientov opýtať pár otázok, odpovede na ktoré vám pomôžu pre dotváraní produktov alebo služieb, pri tvorbe marketingovej a komunikačnej stratégie, pri realizovaní distribučných kanálov? Pokiaľ nenútite vašich partnerov aby sa zaregistrovali, tak pri vypĺňaní dotazníka nemáte žiadnu predstavu, kto ich vyplnil. DEMSO umožňuje nielen presne identifikovať každého jedeného zákazníka, ktorý vyplnil dotazník, ale registrujeme odpovede na jednotlivé otázky aj bez toho, že klient odošle záverečnú verziu.

Čítať viac

Návratnosť investícií

Podľa Americkej asociácie pre E-mailový marketing 1 dolár investovaný do E-mail marketinge sa vráti vo forme 43 dolárov zisku. E-mail marketing sa tak stáva najrýchlešie rozvíjajúcim odvetvím Direct Marketingu. Je samozrejmé, že pomer "Return On Investment" (ROI) sa líši od krajiny ku krajine a kultúry ku kultúre. E-mail marketing nie je liek na všetky problémy firmy v oblasti marketingu. Implementácia E-mail marketingu vyžaduje úplne zmeniť filozofiu Direct Marketingu spoločnosti.

Čítať viac

Riešenia

Sila nášho systému je v poskytovaní komplexnej služby a previazaní jednotlivých aktivít. Môžete si vyhodnotiť viacero kampaní naraz, môžete si vyhodnotiť najaktívnejších klientov, môžete dáta vložiť do vášho CRM systému alebo ich odtiaľ exportovať. Môžete sa vracať k predchádzajúcim kampaniam a použiť ich v nasledujúcich kampaniach. Môžete si vytvárať vlastné zoznamy E-mail adries podľa špecifického záujmu vašich klientov. DEMSO má neobmedzené možnosti a je len na vás, ako ich dokážete využiť vo svoj prospech.

Čítať viac

Lokalizácia príjemcov

Systém DEMSO umožňuje velmi presne určiť, kde sa nachádza príjemca v dobe čítania Emailu. Túto vlastnosť môžete využiť ak sa chystáte robiť rôzne ponuky pre geograficky rôzne miesta, ak chcete použiť rôzne jazyky (alebo rozdiely dialektu) Newsletteru. Systém rozlišuje štát a mesto pre každého účastníka, takže je možné lokalizovať príjemcu na celom svete.

Čítať viac

designed & developed by (c) www.inbox.sk 2011 - contact us